Film

"Assassin´s Creed" jako animacja

Po filmie kinowym gra wideo "Assassin´s Creed" doczeka się serialu animowanego. Firma Ubisoft rozpoczęła pracę nad nową produkcją.
Realizacją serialu zajmie się Adi Shankar, co osobiście ogłosił na swoim profilu na Facebooku. "Mogę już wam powiedzieć, że wiem, nad czym będę pracował" - napisał twórca. "Gdy przyjechałem do Los Angeles, grałem w pierwszą wersję "Assassin's Creed". Nie znałem wtedy nikogo w branży. Nawet nie marzyłem o tym, że pewnego dnia Ubisoft zaprosi mnie do świata "Assassin's Creed" i poprosi o stworzenie serialu anime. Jeżeli ktokolwiek wam powie, żebyście nie podążali za swoją pasją, po prostu się myli".

"Assassin's Creed" to seria gier na konsole i komputery osobiste. Pierwsza z nich pojawiła się na rynku w 2007 roku. Akcja koncentruje się wokół konfliktu dwóch frakcji - asasynów i templariuszy.

W kinowej wersji, która na ekranach gościła w 2016 roku, Michael Fassbender wcielił się w głównego bohatera - Desmonda Milesa. Mężczyzna za pomocą specjalnej maszyny potrafi przeżywać wspomnienia swoich przodków.

źródło: megafon.pl
przysłano: 6 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca