Film

Zobacz początek filmu o emotkach

Wytwórnia Sony Pictures Animation zaprezentowała otwierającą scenę z produkcji "Emotki. Film" ("The Emoji Movie") o pewnym niezwykłym emotikonie.
Obraz opowiada o tym, co dzieje się w naszych telefonach i co porabiają emotikony, gdy nie są wysyłane w SMS-ach, mailach i komunikatorach. Gene (T.J. Miller) jest emotem bez filtra i może wyrażać różne emocje. Chce jednak być normalny, jak inne emotikony, wyrażać tylko jedną emocję, co spróbuje osiągnąć z pomocą najlepszego kumpla Hi-5 (James Corden) i ekspertki od łamania kodów Jailbreak (Ilana Glazer). Razem wyruszają więc w podróż przez aplikacje. W międzyczasie telefonowi, w którym żyją zagraża wielkie niebezpieczeństwo i tylko ich troje może go uratować.

W pierwszej sekwencji słyszymy Gene'a przedstawiającego Aleksa, licealnego pierwszoklasistę, którego życie - tak jak życie jego rówieśników - kręci się wokół telefonu. Ponad dwuminutową otwierającą scenę można obejrzeć tutaj.

Za reżyserię odpowiada Anthony Leondis. Światowa premiera planowana jest na 4 sierpnia. Do Polski film ma dotrzeć jesienią.

Emotikony, zwane też uśmieszkami czy buźkami, to popularne, wyrażające emocje znaczki wykorzystywanych m.in. w SMS-ach, mailach czy komunikatorach społecznościowych.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca