Film

Z "Gry o tron" do "Dumbo" Tima Burtona

DeObia Oparei znany z "Gry o tron" dołączył obsady nowej wersji "Dumbo", za którą odpowiada Tim Burton.
Reżyser szykuje nową wersję historię sympatycznego słonika cyrkowego o nienaturalnie wielkich uszach. Dumbo dzięki przyjaciółce - myszce - pokonuje swoje kompleksy i uczy się wiary w siebie.

W aktorskiej adaptacji animacji z 1941 roku Oparei zagra postać imieniem Rongo. Na razie nie wiadomo, kim jest ten bohater.

Colin Farrell wcieli się w byłego cyrkowca, Holta Farriera, którego życie całkowicie się zmienia, kiedy po powrocie z wojny zostaje zatrudniony przez właściciela cyrku (Danny DeVito) jako opiekun nowo narodzonego słonika z olbrzymimi uszami. Cyrkowi niezbyt się powodzi, ale kiedy dzieci Holta, Parker i Hobbins, odkrywają, że słonik potrafi latać, biznesmen V.A. Vandevere (Michael Keaton) oraz akrobatka Colette (Eva Green) starają się zrobić ze zwierzaka gwiazdę.

Przypomnijmy, że dla kilku pokoleń widzów "Dumbo" to przede wszystkim animacja z 1941 roku, którą wyreżyserował zespół składający się z takich artystów, jak: Ben Sharpsteen, Samuel Armstrong, Norman Ferguson, Wilfred Jackson, Jack Kinney, Bill Roberts i John Elliotte.

Tim Burton będzie reżyserował film na podstawie scenariusza Ehrena Krugera. Projekt powstaje w wytwórnia Disneya. Premierę zaplanowano na marzec 2019 roku.

DeObia Oparei w "Grze o tron" grał Areo Hotaha. Ma na koncie także udział w superprodukcji "Dzień Niepodległości: Odrodzenie".

źródło: megafon.pl
przysłano: 27 lipca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca