Film

Hayley Atwell u boku Ewana McGregora

Hayley Atwell, znana z roli agentki Peggy Carter z serialu "Agentka Carter", dołączyła do obsady filmu "Christopher Robin", nowej produkcji Disneya.
Przypomnijmy, że film nawiązywać będzie do serii słynnych bajek o Kubusiu Puchatku. Na ekranie śledzić będziemy poczynania nie tak szczęśliwego już dorosłego Christophera - Krzysia (w tej roli Ewan McGregor), który przytłoczony pracą nie ma czasu dla rodziny. Niespodziewanie odwiedza go Kubuś, który potrzebuje pomocy w odnalezieniu przyjaciół w Stumilowy Las. Hayley Atwell ma wcielić się w żonę Krzysia, chociaż wcześniej z tą postacią kojarzono nazwisko Gemmy Arterton.

Reżyserią filmu zajmie się Marc Forster. Pierwszą wersję scenariusza przygotował Alex Ross Perry. Teraz nad tekstem pracują Tom McCarthy ("Spotlight", "13 Reasons Why") i Allison Schroeder ("Ukryte działania").

A.A. Milne nazwał wymyśloną przez siebie postać "Kubusiem Puchatkiem" ("Winnie the Pooh"), kiedy jego syn, Christopher Robin, zobaczył w zoo niedźwiadka i ochrzcił imieniem Winnie swojego pluszowego misia. Inne zabawki chłopca zainspirowały postacie Prosiaczka czy Tygryska znane z opowieści o Kubusiu Puchatku.

Hayley Atwell będzie można wkrótce oglądać nie tylko w filmie "Christopher Robin", ale i w nowej wersji "Howards End".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 3 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca