Film

Isabelle Huppert u twórcy "Mad Menów"

Matthew Weiner, twórca serialu "Mad Men", zaprosił Isabelle Huppert do udziału w swoim nowym projekcie - dramacie "The Romanoffs" dla platformy Amazon.
Matthew Weiner chce ściągnąć na plan również niektórych aktorów ze swojej przebojowej produkcji o świecie reklamy. Razem z Isabelle Huppert, którą ostatnio mogliśmy oglądać w "Elle", do obsady dołączyli Christina Hendricks i John Slattery. Wiadomo też, że w dramacie udział mają wziąć Jack Huston ("Zakazane imperium"), Amanda Peet ("Bliskość") i Marthe Keller ("Marathon Man"). Istnieje szansa, że wkrótce wśród aktorów znajdzie się również Jon Hamm.

Przypomnijmy, że wedle wcześniejszych zapowiedzi serial "The Romanoffs" ma być utrzymany w formule antologii. Składać się będzie z ośmiu godzinnych odcinków. Bohaterami będą ludzie przekonani, że są potomkami rodu Romanowów. Akcja ma rozgrywać się współcześnie w różnych miejscach na całym świecie.

Weiner zapowiada, że w swoim dziele nie będzie przyglądał się rosyjskiej historii, a raczej ludzkiej potrzebie odnalezienia własnych korzeni.

Razem ze scenarzystą pracować będą producenci wykonawczy "Mad Menów" Semi Chellas oraz Andre i Maria Jacquemettonowie. Wspierać ich będzie zespół scenopisarski. W realizację zaangażowany będzie także producent "Mad Menów" - Blake McCormick.

Weiner będzie odpowiedzialny nie tylko za historię, ale prawdopodobnie stanie również za kamerą jako reżyser. Ekipa będzie wędrować po świecie. Budżet wyniesie około 50 milionów dolarów.

Serial "Mad Men" doczekał się siedmiu sezonów. Nadawany był do maja 2015 roku. Od tamtej pory Matthew Weiner przygotował powieść "Heather, the Totality", która ma zostać wydana w przyszłym roku. Wyreżyserował również jeden z odcinków "Orange Is the New Black".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 5 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca