Film

Katie Holmes ma sekret

Katie Holmes zagra w ekranizacji książki "The Secret", znanej w Polsce pod tytułem "Sekret".
Książka pióra Rhondy Byrne jest poradnikiem, który podpowiada jak ludzie mogą kontrolować wszechświat za pomocą swoich umysłów. Polski opis przedstawia wydawnictwo następująco: "Książka pozwoli ci zdobyć szczęście i pieniądze, trwając przy tym w dobrym zdrowiu i przyjaźni ze wszystkimi. Zawiera wiele mądrości współczesnych nauczycieli - mężczyzn i kobiet, którzy dzięki niemu mogą teraz opowiadać o swoich własnych niezwykłych dokonaniach i doznaniach: przezwyciężaniu nieuleczalnych chorób i dolegliwości, zwalczaniu życiowych przeszkód i osiąganiu tego, co dla wielu wydaje się niemożliwe".

Film wyreżyseruje Andy Tennant, który pracował wcześniej m.in. przy "Dziewczynie z Alabamy" i "Hitchu: Najlepszym doradcy przeciętnego faceta". Scenariusz przygotuje Bekah Brunstetter ("Tacy jesteśmy"). W pisaniu uczestniczyć będą również sam Tennant oraz Rick Parks.

Akcja ma skoncentrować się na zapracowanej wdowie, która wychowuje troje dzieci. Po strasznej burzy kobieta zatrudnia złotą rączkę. Mężczyzna ma naprawić zniszczony dach, zamiast tego opowiada bohaterce o mocy wszechświata, dzięki której możemy osiągnąć wszystko, czego tylko zapragniemy.

Katie Holmes będzie można niedługo oglądać w filmie "Logan Lucky", którego światową premierę wyznaczono na sierpień.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 10 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca