Film

Denis O Hare w serialu twórcy "Układów" i "Dochodzenia"

Denis O'Hare ("Witaj w klubie", "American Horror Story") zagra w zapowiedzianym niedawno serialu "Crash and Burn", nad którym pracuje Aaron Zelman, znany z realizacji produkcji "Układy", "Dochodzenie" i "Zabójcze umysły".
Serial ma być thrillerem i opowieścią o dojrzewaniu. Za podstawę scenariusza posłużyła bestsellerowa książka pióra Michaela Hassana. Akcja koncentruje się na trzech nastolatkach z przedmieść, których typowe młodzieńcze życie przerwane zostaje przez strzelaninę w szkole. Poznajemy ich młodość, ale i dorosłość.

Alex Fitzalan zagra Steve'a Newmana, przystojnego i czarującego chłopaka, który po strzelaninie uznany zostaje za bohatera. Ojciec namawia go do napisania książki o swoich doświadczeniach. Ma nadzieję, że to ułatwi Steve'owi dostanie się do dobrego college'u. Właśnie w tatę głównego bohatera wcieli się Denis O'Hare.

Sebastian Chacon zagra JR-a Lopeza, którego udział w strzelaninie jest niejasny. Alex Wolff wcieli się natomiast w Gabriela, niegdyś dobrego kumpla Steve'a i JR-a. Gdy chłopak dowiaduje się, że Steve pisze książkę, postanawia wpłynąć na to, co się w niej znajdzie. Camila Perez pojawi się na ekranie jako Roxanne Lopez, starsza siostra JR-a, postać bardzo ważna w życiu wszystkich chłopców.

Denis O'Hare znany jest z filmów "Witaj w klubie", "Obywatel Milk" czy "Narzeczony mimo woli" oraz seriali "American Horror Story" i "Żona idealna".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca