Film

"Mission: Impossible 6" w kinach na czas

Reżyser Christopher McQuarrie zapewnia, że nic nie opóźni kinowej premiery "Mission: Impossible 6". Prace na planie mają skończyć się w grudniu.
Przypomnijmy, że produkcja filmu z Tomem Cruise'em stanęła pod znakiem zapytania po wypadku gwiazdora. W czasie skoku z dachu aktor, który upiera się przy samodzielnym wykonywaniu numerów kaskaderskich, niefortunnie wylądował i uderzył w ścianę budynku, uszkadzając sobie przy tym kostkę (dokładne obrażenia ciągle nie zostały oficjalnie potwierdzone). Po zdarzeniu bardziej martwił się o to, czy udało się zrealizować ujęcie. Obecnie rozstrzygają się dalsze losy całego filmu.

- Nie określono jeszcze długości opóźnienia - mówi reżyser. - Niemniej, rozwiązania, które obecnie rozpatrujemy, na pewno nie wpłyną na datę premiery.

Data ta to 27 lipca 2018 roku.

Praca na planie rozpoczęły się 8 kwietnia. - Większość akcji została już sfilmowana - twierdzi Christopher McQuarrie. - To, co nas jeszcze czeka, jest mniej skomplikowane. Poza jedną, naprawdę intensywną sekwencją. Szczęśliwie dla nas, nie musi to być sekwencja intensywna dla kostki Toma Cruise'a.

Wcześniej osoby związane z produkcją nieoficjalnie mówiły mediom, że przerwa może zostać wykorzystana do prac nad wymagającą postprodukcją. Teraz słowa te potwierdza sam reżyser. - Trzeba po prostu przeorganizować pewne rzeczy w pracy nad filmem - stwierdza. - Ocenimy, co trzeba jeszcze nakręcić i co może być nakręcone... Potem pewnie zdecydujemy się na przerwę, w czasie której przeniosę moją uwagę na montaż. Nakręciliśmy już naprawdę dużo, więc chodzi o zmianę kolejności i przyśpieszenie postprodukcji tego materiału. A potem znowu wrócimy do zdjęć.

Poza Tomem Cruise'em, który wraca do roli Ethana Hunta, w filmie grają Simon Pegg, Henry Cavill i Rebecca Ferguson.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca