Film

Katarzyna Warnke i Andrzej Chyra, Karolina Gruszka i Tomasz Schuchardt uwikłani w intrygę

Do sieci trafiły klipy promujące film "Ach śpij kochanie". Materiały przybliżają bohaterów produkcji o romansach z intrygą w tle.
Na ekranie zobaczymy byłe małżeństwo, pozostające ze sobą nadal w bliskiej relacji. Tkwią w przedziwnym emocjonalnym trójkącie z innym mężczyzną. Helena lubi korzystać z pieniędzy byłego męża, mimo że być może jest świadoma licznych zbrodni, których się dopuścił. To kobieta fatalna, niosąca w sobie niejedną tajemnicę. Pod tym adresem można obejrzeć wideo poświęcone postaci Heleny (Katarzyna Warnke), a tutaj poznać Pięknego Waldka (Andrzej Chyra).

Anna (Karolina Gruszka) i Karski (Tomasz Schuchardt) poznali się w kawiarni, gdzie kobieta pracuje jako kelnerka. Jest samotną matką, która ma w sobie ogromną determinację i miłość do dziecka, a z drugiej strony skrywa w sobie ogromny lęk przed panującym systemem.Stała się zależna od otaczających ją bezwzględnych mężczyzn. Pojawienie się w jej życiu Karskiego, dało jej nadzieję na odmianę tej patowej sytuacji. Klip z Anną znajduje się tutaj, a z Karskim pod tym adresem.

Za reżyserię odpowiada Krzysztof Lang. W obsadzie znaleźli się również Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Arkadiusz Jakubik, Katarzyna Figura, Iza Kuna, Jerzy Trela i Ireneusz Czop.

- Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie - brzmi oficjalny opis filmu. - W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja... A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.

"Ach śpij kochanie" pojawi się w kinach 20 października.

źródło: megafon.pl
przysłano: 25 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca