Film

"Czuwaj": Zobacz zapowiedź młodzieżowego thrillera

Do sieci trafił zwiastun produkcji "Czuwaj", thrillera rozgrywającego się w świecie nastolatków ery internetu i mediów społecznościowych.
Dwie grupy młodzieży z odmiennych światów, reprezentujące dwa różne systemy wartości zostają postawione naprzeciw siebie na skutek ryzykownej decyzji dorosłych. To, co miało być lekcją odpowiedzialności i tolerancji przeradza się w twardą walkę o przywództwo. Z jednej strony wiara w szlachetne ideały, a z drugiej brutalne prawo silniejszego.

Relacje między młodymi ludźmi stają się napięte; odizolowani od zewnętrznego świata, ujawniają swoje prawdziwe, szokujące oblicza.

Zwiastun można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się Mateusz Więcławek ("Kamienie na szaniec", "Belfer" - serial, "Obietnica", "Czerwony pająk"), Magdalena Wieczorek, Michał Włodarczyk ("Powidoki", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Lejdis", "Luksus"), Maciej Musiałowski ("Druga szansa" - serial, "Gigant"), Jakub Zając ("Belfer" - serial), Zbigniew Zamachowski ("Jack Strong", "Bogowie", "Trzy kolory: Biały", "Cześć, Tereska", "Ogniem i mieczem"), Leszek Lichota ("Wataha", "Karbala", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Lincz") i Artur Barciś ("Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Ranczo" - serial,"Galerianki", "Dekalog").

Za reżyserię odpowiada Robert Gliński ("Kamienie na szaniec", "Cześć, Tereska",
"Wszystko, co najważniejsze").

Data premiery nie została jeszcze ustalona.Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca