Film

Ranking 20 komedii romantycznych wartych zobaczenia tego lata

Nieprzyzwoicie komercyjne, tandetne, przewidywalne i nierealistyczne, ale jednocześnie tak przyjemne do oglądania. Komedie romantyczne to jeden z najpopularniejszych gatunków filmowych. U schyłku lata warto przypomnieć sobie 20 najlepszych komedii romantycznych, by potrzymać beztroski nastrój upalnych dni na dłużej.

 

9. filmy z Sandrą Bullock

 

Zarówno Dwa tygodnie na miłość, jak i Ja Cię kocham, a Ty śpisz, Ulotna nadzieja, Miss Agent, Podróż przedślubna, Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya i Narzeczony mimo woli to filmy, do których przyjemnie się wraca. Sandra Bullock jest moją ulubioną współczesną aktorką występującą w komediach romantycznych. Jest naturalna, zabawna i przekonująca bez względu na to czy gra samotną pracownicę stacji metra, która marzy o rodzinnych świętach, czy skupioną na karierze „emigrantkę” z Kanady, która psychicznie maltretuje swoich pracowników.

 

Sandra Bullock potrafi idealnie zrównoważyć momenty wzruszenia i rozbawienia przez co sprawdza się idealnie w komediach romantycznych, widzowie nie mogą  oprzeć się chęci polubienia lub pokochania jej. Nie dziwi więc fakt, że wystąpiła w aż tylu komediach romantycznych i tak wiele z nich okazało się kasowymi sukcesami.  

 

walen

32 Poznań
45 artykułów


przysłano: 30 sierpnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca