Film

Guy Pearce debiutuje jako reżyser

Guy Pearce postanowił stanąć po drugiej stronie kamery. Aktor przygotowuje swój reżyserski debiut - film "Poor Boy".
Produkcja będzie kinową adaptacją australijskiej sztuki o tym samym tytule, w której Guy Pearce również grał. Fabuła koncentrować się będzie na zmarłym mężczyźnie, młodym chłopcu i dwóch rodzinach, które zostają ze sobą połączone poprzez tajemnicze wydarzenia sprzed siedmiu lat.

- Czekałem na właściwy film, który pozwoliłby mi zadebiutować w fotelu reżysera - komentuje Guy Pearce. - Miałem do tej pory wiele szczęścia i pracowałem ze wspaniałymi twórcami: Christopherem Nolanem, Kathryn Bigelow, Ridleyem Scottem, Curtisem Hansonem, Tomem Hooperem, Toddem Haynesem, Davidem Michodem, Johnem Hillcoatem i innymi. Wiele się od nich nauczyłem.

- Jeżeli chodzi o dobór właściwej historii do opowiedzenia, "Poor Boy" po prostu na mnie czekał - dodaje artysta. - Po rozmowie z żoną, przyjaciółmi i współpracownikami, Alem Clarkiem i Mattem Cameronem, była to dla mnie naprawdę oczywista decyzja.

Scenariusz napisał autor literackiego pierwowzoru - Matt Cameron. Guy Pearce nie tylko zajmie się reżyserią, ale również powróci do swojej roli ze sceny. Poza nim w filmie wystąpią Frances O'Connor, Richard Roxburgh, Callan Mulvey i Sarah Peirse.

Produkcją zajmie się Al Clark. Zdjęcia planowane są na wiosnę 2018 roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 2 września 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca