20 lat Wywroty

Jennifer Lawrence niewystarczająco ładna, by zagrać Sharon Tate

Debra Tate uważa, że Jennifer Lawrence nie jest najlepsza, a na pewno nie najładniejszą kandydatką do roli jej siostry, Sharon Tate.
W Hollywood trwają przygotowania do filmu o zabójstwach sekty Mansona. Oczywiście jednym z wątków, będzie zabójstwo Sharon Tate, żony Romana Polańskiego.

Do roli Tate przymierzane są Margot Robbie ("Legion samobójców") i Jennifer Lawrence ("Poradnik pozytywnego myślenia"). Zdaniem Debry Tate, Robbie to lepsza kandydatka. - Obydwie są świetnymi aktorkami, ale wybrałabym Margot, z uwagi na jej urodę - mówi siostra. - Jest nawet podobna do Sharon. Jennifer nie jest wystarczająco ładna.

Reżyserią niezatytułowanego filmu zainteresowany jest Quentin Tarantino. W obsadzie znaleźć mają się także Brad Pitt i Samuel L. Jackson.

W założonej przez Charlesa Mansona sekcie "Rodzina" członkowie mordowali na jego rozkaz. To właśnie oni za namową swojego guru w 1969 roku dokonali mordu na Sharon Tate, żonie Romana Polańskiego. Łącznie zabili 9 osób. Zarówno Manson jak i członkowie sekty zostali złapani i skazani na dożywocie.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 5 pazdziernika 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło