Film

Oni wciąż nie są za starzy na "Zabójczą broń"

Mel Gibson, Danny Glover i reżyser Richard Donner chcą zrealizować piątą część "Zabójczej broni".
Roger Murtaugh (Danny Glover) w zabójczej serii kilka razy powtarza słynne zdanie "I'm too old for that shit". Wygląda na to, że 71-letni Glover, 61-letni Mel Gibson (Martin Riggs) oraz 87-letni Richard Donner ciągle nie są za starzy, bo właśnie zapowiedzieli realizację piątej części "Zabójczej broni".

Channing Gibson, który napisał czwartą część filmu także zdecydował się na powrót.

Pierwsza "Zabójcza broń" w reżyserii Richarda Donnera trafiła do kin w 1987 roku i okazała się wielkim sukcesem. Dwa lata później do bohaterów dołączył Joe Pesci jako naciągacz Leo Getz. 1993 rok to sierżant Lorna Cole (Rene Russo), która zawróciła w głowie Martinowi Riggsowi. W 1998 roku z kolei do ekipy dołączył detektyw Lee Butters (Chris Rock). Wszystkie części zarobiły blisko miliard dolarów.

W 2016 roku w stacji Fox pojawił się telewizyjna wersja "Zabójczej broni". Głównych bohaterów grają Damon Wayans i Clayne Crawford. Obecnie prezentowany jest drugi sezon serii.

Richard Donner nie zajmował się reżyserią od czasu filmu "16 przecznic" z 2006 roku. Mel Gibson zagrał ostatnio w filmie "Dziedzictwo krwi", a Danny Glover w "Extortion".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 28 pazdziernika 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca