Film

Producent "Łowcy androidów": Twórcy sequela zasługują na kryminał

Michael Deeley, producent "Łowcy androidów", uważa, że producenci obrazu "Blade Runner 2049" popełnili jeden poważny błąd.
"Blade Runner 2049" spotkał się raczej z pozytywnymi reakcjami krytyków i widzów. Do zwolenników filmu nie należy jednak producent Michael Deeley, który ma na koncie oryginalny film ale także takie klasyki jak "Łowca jeleni" czy "Konwój".

- Film jest bardzo długi - mówi Michael Deeley. - Na pewno dało się go skrócić i powinien zostać skrócony. Wyniki finansowe byłyby znacznie lepsze. Przecież jak film jest taki długi to da się go zagrać tylko trzy razy w ciągu dnia. Jak dla mnie to jest sabotaż zasługujący na kryminał.

Akcja "Blade Runner 2049" rozgrywa się 30 lat po historii z pierwszego obrazu z 1982 roku, którego podstawą była powieść Philipa K. Dicka "Czy androidy śnią o elektrycznych owcachd".

Ryan Gosling gra policjanta z Los Angeles, zwanego K. Funkcjonariusz odkrywa dawną tajemnicę, która może resztki istniejącego społeczeństwa pogrążyć w chaosie. Tajemnica prowadzi go do Ricka Deckarda (Harrison Ford), byłego łowcy androidów, który zaginął 30 lat wcześniej. W obsadzie znaleźli się ponadto Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, Dave Bautista, Edward James Olmos i Jared Leto. Za kamerą stanął Denis Villeneuve.

"Blade Runner 2049" zarobił do tej pory na świecie 223 miliony dolarów. 2,4 miliona z tej kwoty należy do Polski.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 pazdziernika 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca