Film

Quentin Tarantino ma pomysł na "Star Treka"

Quentin Tarantino, który dotąd raczej nie był kojarzony z science fiction, może mieć swój udział w realizacji jednego najpopularniejszych tytułów gatunku - "Star Treka".
Reżyser "Pulp Fiction" i "Bękartów wojny" wpadł podobno na świetny pomysł nowego filmu o załodze Enterprise. Pomysł okazał się na tyle interesujący, że producent J.J. Abrams zebrał scenarzystów, by opracowali projekt. Jeśli prace okażą się owocne, nie jest wykluczone, iż Quentin Tarantino wyreżyseruje nowy film z serii "Star Trek". Studio Paramount na razie nie potwierdziło tych sensacji.

Pierwszy z nowych obrazów, zrealizowany na podstawie kultowego serialu, nosił tytuł po prostu "Star Trek" i zarobił w 2009 roku 380 milionów dolarów. Jego sequel, "W ciemność. Star Trek", miał premierę w 2013 roku i przyniósł 460 milionów dolarów.

Trzeci i ostatni dotąd film, "Star Trek: W nieznane", trafił do kin w lipcu 2016 roku. W obsadzie znaleźli się Chris Pine (Kirk), Zachary Quinto (Spock), Zoe Saldana (Uhura), Karl Urban (Bones), Simon Pegg (Scotty) i John Cho (Hikaru Sulu). Zobaczyć można też było zmarłego niedawno Antona Yelchina (Chekov). Z nowych twarzy pojawili się Shohreh Aghdashloo, Joe Taslim, Idris Elba i Sofia Boutella. Produkcja zarobiła 343 miliony dolarów.

źródło: megafon.pl
przysłano: 5 grudnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca