Film

Jodie Whittaker staje się doktor Who

Do sieci trafił fragment odcinka serialu "Doktor Who", w którym widzimy, jak w tytułowego bohatera wciela się pierwsza kobieta - Jodie Whittaker.
Stacja BBC wyemitowała w Wielkiej Brytanii specjalny świąteczny odcinek, w którym widzimy, jak dwunasty doktor Who (Peter Capaldi) zmienia się w trzynastego (Jodie Whittaker). Proces transformacji można obejrzeć w zaprezentowanym poniżej klipie.

Nowy sezon z Jodie Whittaker w roli głównej planowany jest na koniec 2018 roku.

W roli jej towarzysza, Grahama, zobaczymy Bradleya Walsha. Ponadto zapowiedziano, że w serialu wystąpią Tosin Cole i Mandip Gill odpowiednio jako Ryan i Yasmin. Szczegół dotyczące tych postaci nie zostały ujawnione. Regularnie pojawiać będzie się również Sharon D. Clarke.

Znana z "Broadchurch" Jodie Whittaker "przejmuje" rolę doktora Who po takich mistrzach, jak Christopher Eccleston, David Tennant, Matt Smith i - ostatnio - Peter Capaldi. Tak wielu aktorów w jednej roli możliwe jest dzięki tzw. regeneracji, której postać co jakiś czas ulega.

"Doktor Who" to jedna z popularniejszych brytyjskich produkcji telewizyjnych. Who znany jest widzom już od 1964 roku, choć na jakiś czas zniknął z anteny. Powrócił w roku 2005.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 30 grudnia 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca