Film

Nie zobaczymy penisa Jamiego Dornana "Nowym obliczu Greya"

Fanki serii o Christianie Greyu i Anastasii Steele będą niepocieszone. Odtwórca głównej roli, Jamie Dornan, nie zamierza pokazać się nago w najnowszej części zatytułowanej "Nowe oblicze Greya".
- Była nadzieja, że całkiem się rozbierze, by przyciągnąć więcej widzów na finał, ale zrezygnowano z tego pomysłu - zdradza informator "The Sun". - Będzie widać jego goły tyłek, ale ludzie od montażu zadbali o to, by nie było widać ani milimetra jego części intymnych.

W "Nowym obliczu Greya" do swych ról - Christiana Greya i Anastasii Steele - wracają Jamie Dornan oraz Dakota Johnson. Dziś to państwo Grey, ale nie spodziewajcie się sielanki... Pan Grey ma wielu wrogów. Rita Ora ponownie pojawi się jako siostra Greya.

W obsadzie znaleźli się również Eric Johnson, Eloise Mumford, Luke Grimes, Victor Rasuk, Max Martini, Callum Keith Rennie, Bruce Altman, Arielle Kebbel, Robinne Lee, Brant Daugherty, Kim Basinger i Marcia Gay Harden.

"Nowe oblicze Greya" trafi do kin na Walentynki 2018 roku.

Przypomnijmy, obrazy "Ciemniejsza strona Greya" oraz "Nowe oblicze Greya" powstawały jednocześnie. Scenariusz obydwu napisał Niall Leonard, prywatnie mąż autorki powieści E.L. James. Za kamerą stanął James Foley.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 5 stycznia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca