Film

Superman z Shazamem

Po sieci krąży plotka, że Henry Cavill, znany z roli Supermana, ma wystąpić w filmie "Shazam!".
Aktor miałby ponownie wcielić się w superbohatera, który naprawdę nazywa się Clark Kent. Superman ma pojawiać się w sekwencjach retrospekcyjnych z udziałem nastoletniego Billy'ego Batsona, który w przyszłości stanie się Shazamem.

Przypomnijmy, że projekt oparty jest na komiksie wydawanym od 1939 roku, autorstwa C. C. Becka i Billa Parkera. Seria "Shazam!" opowiada o chłopaku, Billym Batsonie, który zamienia się w superbohatera gdy tylko wypowie zaklęcie "Shazam". Początkowo heros nazywał się Kapitan Marvel, ale ze względu na konflikt prawny superbohater zmienił imię na Shazam. Słowo to stanowi akronim imion sześciu bogów i bohaterów starożytnego świata: Salomon daje bohaterowi mądrość, Herkules siłę, Atlas wytrwałość, Zeus moc, Achilles odwagę, a Merkury szybkość.

Billy'ego Batsona zagra Asher Angel, a jego alter ego Zachary Levi. W filmie pojawią się także Jack Dylan Grazer, Ian Chen, Cooper Andrews, Ron Cephas Jones oraz Jovan Armand.

Scenariusz piszą Henry Gayden i Darren Lemke. Za kamerą staje David Sandberg, Premiera planowana jest na kwiecień 2019 roku.

Henry Cavill ostatnio zajęty był na planie "Mission: Impossible - Fallout". Jako Supermana niedawno można go było oglądać w produkcji "Liga Sprawiedliwości".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 31 stycznia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca