James Franco usunięty z okładki "Vanity Fair"

James Franco przestał być ulubieńcem Hollywood. Prestiżowy magazyn "Vanity Fair" postanowił usunąć aktora z okładki najnowszego numeru.
Oczywiście, ma to związek z oskarżeniami o molestowanie, które padły pod adresem Jamesa Franco po tym, jak odebrał Złoty Glob za "Disaster Artist". Z miejsca gwiazdor stał się czarną owcą Hollywood. Najpierw "New York Times" postanowił zrezygnować ze spotkania, które miało być zorganizowane z udziałem Jamesa Franco i jego brata Dave'a, następnie zdystansowała się Akademia Filmowa, która - wbrew wcześniejszym przewidywaniom i typowaniom - nie przyznała gwiazdorowi nominacji.

Teraz magazyn "Vanity Fair" postanowił cyfrowo usunąć zdjęcie Franco z okładki. Zdjęcie, na którym znaleźli się również Gal Gadot, Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Oprah Winfrey, Tom Hanks, Robert De Niro, Harrison Ford, Jessica Chastain, Graydon Carter, Claire Foy, Michael B. Jordan, Zendaya oraz Michael Shannon, zrobiła ceniona fotografka, Annie Leibovitz. Okładkową grafikę już bez Jamesa Franco można zobaczyć tutaj. https://twitter.com/PopCrave/status/956523854301671425

- Podjęliśmy decyzję, by nie uwzględniać Jamesa Franco na naszej hollywoodzkiej okładce, gdy dowiedzieliśmy się o zarzutach przeciwko niemu - wyjaśniają przedstawiciele poczytnego pisma.

Przypomnijmy, że po Złotych Globach, gdzie James Franco odebrał nagrodę za rolę w "Disaster Artist" i wystąpił z przypinką ruchu Time's Up, publicznie głos zabrały trzy kobiety, które aktor miał molestować.

Jamesa Franco niedawno można było oglądać w serialu "Kroniki Times Square". Stacja HBO, która zamówiła drugi sezon produkcji, zapewniła, że podczas prac nad cyklem nie wniesiono przeciwko aktorowi żadnej skargi.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 31 stycznia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło