Film

Bruce Willis i Alec Baldwin na osieroconym Brooklynie Edwarda Nortona

Bruce Willis i Alec Baldwin wystąpią w filmie "Motherless Brooklyn", który powstanie na podstawie powieści "Osierocony Brooklyn" Jonathana Lethema.
Edward Norton wyreżyseruje obraz "Motherless Brooklyn" na podstawie własnego scenariusza i zagra w nim główną rolę. Książka przedstawia historię Lionela Essroga (Edward Norton), mężczyzny, który cierpi na syndrom Tourette'a. Lionel ma tiki, musi wszystkiego dotknąć, mimowolnie, automatycznie powtarza zasłyszane słowa i dźwięki bezpośrednio po ich usłyszeniu. Kiedy zostaje zamordowany jego przyjaciel, szef i mentor, Lionel bez jakiegokolwiek przygotowania detektywistycznego przystępuje do śledztwa, aby rozwikłać zagadkę tej zbrodni. Poszlaki prowadzą go do nocnego klubu w Harlemie i pewnej kobiety przewodzącą przeciwko protestom przeciwko wpływowemu deweloperowi, Mosesowi Randolphowi. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku w 1954 roku.

Udział wcześniej potwierdzili Gugu Mbatha-Raw, Cherry Jones i Willem Dafoe. Teraz dołączyli Bruce Willis i Alec Baldwin.

Premiera planowana jest na 2019 roku.

Bruce Willis ostatnio zajęty był na palnie "Życzenie śmierci", a Alece Baldwin przy filmie "Mission: Impossible -€“ Fallout".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 6 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca