Film

"Transparent" bez Jeffreya Tambora

Amazon potwierdził, iż zerwał współpracę z Jeffreyem Tamborem po tym, jak aktor został oskarżony o molestowanie seksualne.
W listopadzie 2017 roku Jeffrey Tambor poinformował, że odchodzi z serialu. Teraz wiadomo już, że występujący w tytułowej roli aktor nie pojawi się w nowym sezonie. Nie jest jednak pewne, czy będzie to koniec serii, czy może twórcy zmienią nieco koncept i będą kontynuować.

Premiera piątej odsłony planowana jest na ten rok.

Głównym bohaterem produkcji jest tytułowy "transrodzic". Mort przez całe życie był patriarchą rodziny Pfeffermanów. Niespodziewanie dla wszystkich staje się kobietą - Maurą. W serialu dominuje czarny humor. Poza Jeffreyem Tamborem (w głównej roli), występują Judith Light, Gaby Hoffmann, Amy Landecker i Jay Duplass.

Dotychczas powstały cztery sezony.

- Wyraziłem już swe najgłębsze ubolewanie, jeśli jakiekolwiek moje zachowanie zostało źle zinterpretowana i odebrane jako agresywne, ale nigdy celowo i świadomie nikogo nie molestowałem - napisał w komunikacie sprzed kilku miesięcy aktor. - W obecnej atmosferze, która dotknęła także nasz plan, nie wyobrażam sobie, bym mógł wrócić do "Transparent".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca