Film

Gabriel Chavarria i Jessica Garza w serialowej "Nocy oczyszczenia"

Gabriel Chavarria i Jessica Garza zagrają w telewizyjnej produkcji na podstawie popularnego kinowego cyklu "Noc oczyszczenia".
Serial emitowany będzie w Stanach na kanałach USA i Syfy. James DeMonaco, twórca filmowych produkcji, będzie nadzorował serię.

Gabriel Chavarria zagra Miguela, żołnierza piechoty morskiej, który ma do wykonania pewną ważną misję. Po otrzymaniu listu od siostry Penelope (Jessica Garza), wraca do swego miasta w noc oczyszczenia, by chronić swoją rodzinę.

Przypomnijmy, że akcja pierwszej części rozgrywała się w świecie, w którym co roku, w ciągu określonych dokładnie 12 godzin, prawo pozwala na każdą zbrodnię, nawet morderstwo. Sequel - "Noc oczyszczenia: Anarchia" - koncentrował się na parze, która stara się przeżyć na ulicach pogrążonej w krwawym szale metropolii. Z kolei w trzeciej odsłonie, "Noc oczyszczenia: Czas wyboru", Leo Barnes (Frank Grillo), pracuje jako ochroniarz senator Charlie Roan (Elizabeth Mitchell). Jego celem jest ochrona polityk podczas nocy oczyszczenia.

Budżet wszystkich trzech produkcji wyniósł 22 miliony dolarów, a zysk z całej trylogii to blisko 315 milionów dolarów.

Czwarty obraz, "The First Purge", trafi do kin w lipcu 2018 roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 27 lutego 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca