Film

"Robokalipsa" dla Michaela Baya

Michael Bay wybrał dwa projekty, którymi zajmie się w najbliższej przyszłości.
Pierwszy z nowych projektów Michaela Baya to ekranizacja powieści "Robopocalypse" Daniela H. Wilsona. Filmem jakiś czas temu zainteresowany był Steven Spielberg. Zdjęcia planowane były na wiosnę 2013 roku. W głównej roli miał wystąpić Chris Hemsworth, a wśród jego partnerów wymieniani byli Anne Hathaway i Ben Whishaw. Nad scenariuszem pracował Drew Goddard. Niespodziewanie jednak dla wszystkich Steven Spielberg odłożył przedsięwzięcie na bliżej nieokreśloną przyszłość i poświęcił się innym projektom.

Powieść Wilsona znana jest w Polsce pod tytułem "Robokalipsa". Dzieło przedstawia wizję świata, w którym sztuczna inteligencja i roboty, które ludzie sami stworzyli, zwracają się przeciwko nim i rozpoczynają krwawą wojnę.

Drugi film, który chce nakręcić Michael Bay nosi tytuł "6 Underground". Autorami scenariusza filmu akcji są Paul Wernick i Rhett Reese ("Deadpool", "Deadpool 2", " Zombieland"). Projekt ma być realizowany jeszcze w tym roku z premierą planowaną na lato 2019.

Michael Bay to jeden z najbardziej dochodowych twórców Hollywood. Ostatnio reżyser znalazł czas by między Transformersami nakręcić film "13 godzin: Tajna misja w Benghazi".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 8 marca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca