Film

Sarah Paulson, Evan Peters i Kathy Bates wracają do "American Horror Story"

Sarah Paulson, Evan Peters i Kathy Bates zagrają w ósmej odsłonie serii "American Horror Story".
Kathy Bates nie mogła zagrać w siódmej serii ze względu na zobowiązania w w serialu "Rodzina w oparach". Ponieważ produkcji nie przedłużono aktorka może skoncentrować się na "American Horror Story". Tym razem sezon pojawi się pod tytułem "Radioactive".

Akcja nadchodzącej, ósmej już odsłony antologicznego serialu "American Horror Story" rozgrywać się będzie w przyszłości.

- Jedyne, co mogę powiedzieć, to, że chcę się wybrać w przyszłość - mówi twórca cyklu Ryan Murphy. - Nadal pozostaniemy w tym samym klimacie, ale w przyszłości. Dotąd tego nie robiono.

Pomysł podobno spodobał się już ludziom z FX i powinien także przypaść do gustu publiczności. - Sądzę, że ludziom się to spodoba - dodał. - To coś zupełnie innego niż to, co robiliśmy dotychczas.

W obsadzie siódmego sezonu "American Horror Story" znaleźli się znaleźli się Sarah Paulson jako Ally Mayfair-Richards, Evan Peters jako Kai Anderson, Cheyenne Jackson jako Dr. Rudy Vincent, Billie Lourd jako Winter Anderson, Alison Pill jako Ivy Mayfair-Richards, a także Emma Roberts, Adina Porter, Billy Eichne i Colton Haynes.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 marca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca