Film

Amy Schumer w szpitalu, ominie ją premiera "Jestem taka piękna"

Amy Schumer trafiła do szpitala z powodu infekcji nerki.
Amerykańska aktorka miała się pojawić w Londynie na premierze komedii "Jestem taka piękna". Zamiast tego trafiła do szpitala z powodu infekcji nerki.

- Dziękuję lekarzom i tym twardzielkom pielęgniarkom za opiekę - napisała Amy Schumer. - Wrzucam fotę bo wyglądam seksowanie jak diabli, ale jeszcze z tego powodu, że miałam lecieć do Londynu na premierę, ale lekarze mi zabronili. Bardzo mi przykro, bo lubię Londyn i w sumie cała Europe i fantastycznych ludzi (jedzenie).

Główną bohaterką komedii "Jestem taka piękna" jest Renee Bennett (w tej roli Amy Schumer) - przeciętna kobieta walcząca z brakiem pewności siebie i kompleksami. Pewnego dnia budzi się przekonana, że jest najpiękniejszą i najzdolniejszą kobietą na świecie. Z nowo zdobytą wysoką samooceną zaczyna beztroskie życie. W obsadzie znaleźli się również Michelle Williams, Emily Ratajkowski i Naomi Campbell. Premierę w Polsce wyznaczono na 29 czerwca.

Here´s what I´ve been up to this week. I was hospitalized for 5 days with a horrible kidney infection. I want to give a big thank you to the doctors, the bad ass nurses also my husband who´s name is, i want to say, Chris and my sisters Kimby and mol who have been by my side the whole time. I wanted to share this with you because this is sexy as hell but mostly because I was meant to go to London for the opening of I Feel Pretty and my doctors have told me that´s a no go. I´m really disappointed selfishly to miss this trip because I love London and Europe in general and all the great people (food) there. But I need to put my health first. I am so grateful for all the support the movie is getting. I hope people check it out in England and everywhere else in the world. It´s sweet and fun and you will walk out feeling better. Which is something I hope to feel soon too.

Post udostępniony przez @ amyschumer


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 27 kwietnia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca