Film

Mélanie Laurent i Jean Dujardin kłamią jak najęci

W sieci pojawił się polski zwiastun francuskiej komedii "Sztuka kłamania".
Jedno niewinne kłamstwo może pociągnąć za sobą całą ich lawinę. Więc jak kłamać - to konsekwentnie i do samego końca. Tak przynajmniej wydaje się bohaterom nowej komedii twórców filmu "Facet na miarę". Laureat Oscara - Jean Dujardin ("Niewierni") oraz gwiazda Quentina Tarantino - Mélanie Laurent ("Bękarty wojny") staną do kłamliwego pojedynku na największe łgarstwo sezonu.

Kto potrafi lepiej kłamać, kobiety czy mężczyźni‚ Wszystko się rozstrzygnie, kiedy rozbrajająco przystojny zdobywca Oscara - Jean Dujardin ("Artysta", "Facet na miarę") wyzwie na oszukańczy pojedynek piękną gwiazdę Quentina Tarantino - Mélanie Laurent ("Bękarty wojny", "Iluzja") w nowej komedii Laurenta Tirarda - reżysera hitów: "Mikołajek" i "Facet na miarę". Jednym z autorów scenariusza jest Grégoire Vigneron, współtwórca produkcji "Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus". Kłamanie to prawdziwa sztuka, a oni znają się na tym najlepiej. Wszystko oczywiście w imię... miłości.

On - kapitan Neuville, jest pozbawionym skrupułów, przebiegłym... tchórzem. Ona - Elisabeth, to szczera, rozważna i honorowa siostra niewinnej Pauline, czyli narzeczonej oficera. Pewnego dnia mężczyzna musi pilnie wyjechać, ale zapewniając ukochaną o swoim uczuciu, obiecuje, że będzie do niej często pisał. Niestety żaden jego list nigdy nie dociera do zrozpaczonej Pauline. Elisabeth postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i podszywając się pod niesłownego Neuville'a zaczyna pisać do porzuconej narzeczonej fałszywe wiadomości. Pewnego dnia kapitan niespodziewanie powraca do domu. W trosce o wrażliwe serce Pauline, Neuville i Elisabeth zmuszeni są brnąć w kolejne kłamstwa. Kobieta i mężczyzna prześcigają się w coraz bardziej wymyślnych historiach, a ich finezja nie zna granic. W kłamstwach jednak łatwo można się pogubić.

"Sztuka kłamania" wejdzie do polskich kin 20 lipca.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 7 czerwca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca