Film

"Sukcesja" z drugim sezonem

Stacja HBO zamówiła drugi sezon serialu "Sukcesja".
"Sukcesja", nowa produkcja HBO o wielkich pieniądzach i walce o władze na samym szczycie globalnej korporacji mediowej będzie kontynuowana. HBO zamówiło drugi sezon produkcji, która spotkała się z bardzo dobrym odbiorem wśród krytyków.

"Sukcesja" to rodzinna saga o władzy, mediach, polityce i wielkich pieniądzach. Jest to historia dysfunkcyjnej amerykańskiej rodziny Royów, która kontroluje jedną z największych korporacji mediowych na świecie Waystar Royco. Widzowie poznają ich w momencie, kiedy Logan, założyciel firmy i głowa rodziny, zaczyna wycofywać się z działalności. Jego następcą powinien zostać ktoś z jego najbliższego otoczenia - na przykład jedno z czworga jego dorosłych dzieci. W rodzinie zaczyna się walka o władze.

Pierwszy sezon produkcji miał premierę na początku czerwca, już jednak wiadomo, że będzie kontynuowana. HBO właśnie zamówiło drugi sezon "Sukcesji".

W pierwszym sezonie "Sukcesji" występują Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen a także Hiam Abbass, Sarah Snook, Nicholas Braun, Natalie Gold, Peter Friedman oraz Rob Yang.

Twórcą tego serialu jest Jesse Armstrong.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 12 czerwca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca