Film

Mackenzie Davis na planie nowego "Terminatora"

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu nowej wersji klasyka science fiction, "Terminatora".
Film ma być z jednej strony początkiem nowej trylogii o Terminatorze, a z drugiej będzie sequelem obrazu Jamesa Camerona "Terminator 2: Dzień sądu". Prace nad obrazem właśnie się rozpoczęły w Madrycie. Na pierwszej fotce widzimy krótko obciętą, ubraną jedynie w biały podkoszulek Mackenzie Davis. Wciela się ona podobno w żołnierza z przyszłości. Zdjęcie można sprawdzić na Instagramie.

W obsadzie znaleźli się także Gabriel Luna jako nowy model Terminatora, Natalia Reyes w roli Dani, kobiety wmieszanej w wielką walkę między ludźmi a maszynami oraz Diego Boneta jako jej brat. Tim Miller odpowiada za scenariusz i reżyserię, a twórca oryginału, James Cameron, czuwa na produkcją.

Premierę wyznaczono na 22 listopada 2019 roku.

Seria zaczęła się od produkcji "Terminator" z 1984 roku. Za kamerą stanął James Cameron, a w roli głównej wystąpił Arnold Schwarzenegger. Największym sukcesem okazał się "Terminator 2: Dzień sądu" z 1991 roku. Obraz pochłonął 102 miliony dolarów (po uwzględnieniu inflacji to około 180 milionów dolarów). W tych czasach był to wręcz kosmiczny budżet, ale produkcja zaoferowała widzom wiele efektów specjalnych, które później były masowo wykorzystywane przez inne dzieła. W kinach film zarobił 580 milionów dolarów. W obsadzie - poza Arnoldem Schwarzeneggerem w roli T-800 - znaleźli się Edward Furlong (jako młody John Conor), Linda Hamilton (Sarah Connor) i Robert Patrick (terminator T-1000).

Po nim nakręcono - w 2003 roku - obraz "Terminator 3: Bunt maszyn", a 6 lat później "Terminator: Ocalenie". Najnowszy film to "Terminator: Genisys" z 2015 roku. Żaden nie powtórzył sukcesu obrazu "Terminator 2: Dzień sądu".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 czerwca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca