Film

Władysław Pasikowski poszukuje powstańców

Władysław Pasikowski poszukuje młodych ludzi do zagrania powstańców warszawskich w superprodukcji "Kurier".
Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

Nowy film reżysera hitów "Jack Strong" i "Pitbull. Ostatni pies" to sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego Kuriera z Warszawy. Niezwykłe zdarzenia z życia Jana Nowaka-Jeziorańskiego to doskonały materiał na scenariusz, co podkreśla sam Pasikowski.

- Naszym celem jest opowiedzenie sensacyjnej, lecz opartej na życiu historii, której scenarzyści Jamesa Bonda pewnie by nie wymyślili - mówi Władysław Pasikowski, reżyser i scenarzysta "Kuriera" - Opowiedzenie jej przy tym w maksymalnie nowoczesny sposób, korzystając z osiągnięć nowej stylistyki filmów przygodowo-sensacyjnych.

W filmie garja Philippe Tłokiński ("Volta", "Belfer" - serial TV), Patrycja Volny ("Gareth Jones", "1983" - serial TV), Tomasz Schuchardt ("Miasto 44", "Jesteś Bogiem"), Adam Woronowicz ("Zimna wojna", "Najlepszy"), Zbigniew Zamachowski ("Pitbull. Ostatni pies", "Listy do M. 3"), Jan Frycz ("Służby specjalne"), Mariusz Bonaszewski ("Jack Strong", "Czas honoru - Powstanie" - serial TV), Mirosław Baka ("Jack Strong", "Sęp"), Wojciech Zieliński ("Wołyń", "Służby specjalne"), Sławomir Orzechowski ("Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł", "Dom zły") i Grzegorz Małecki ("Pakt" - serial TV, "Wałęsa. Człowiek z nadziei").

Kandydatami do występu w filmie mogą być zarówno kobiety jak i mężczyźni w wieku 18-24 lat. Chętni powinni zgłosić się na casting, który odbędzie się we wtorek 7 sierpnia w Warszawie w Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79 (wejście od strony Parku Wolności). Strój dowolny, natomiast nalezy założyć wygodne buty. Zdjęcia do filmu z udziałem zwycięzców castingu planowane są na koniec sierpnia tego roku.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 26 lipca 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca