Film

Maciej Cymorek jest inny

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Nie zostawiaj mnie" w reżyserii Grzegorza Lewandowskiego.
Siedem lat temu polskich widzów porwał Jakub Gierszał, który dał popis swoich aktorskich umiejętności w "Sali samobójców". Teraz, podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, z pewnością zainteresuje ich Maciej Cymorek ("Dywizjon 303. Historia prawdziwa"), który podjął się równie ciekawej kreacji w filmie "Nie zostawiaj mnie".

W Gdyni film "Nie zostawiaj mnie" jest prezentowany w konkursie "Inne Spojrzenie".

"Nie zostawiaj mnie" to kolejny, po "Sali samobójców" i "Obietnicy", polski film, który portretuje pokolenie współczesnych nastolatków. Ich pasje, namiętności, gniew i bunt. "Nie zostawiaj mnie" opowiada o młodych, którzy nie godzą się żyć tak, jak chcieliby dorośli.

Obok Cymorka na ekranie zobaczymy znanych z serialu "Za marzenia": Annę Karczmarczyk i Kamila Kulę. Reżyserem filmu jest Grzegorz Lewandowski.

Bohaterem filmu "Nie zostawiaj mnie" jest osiemnastoletni Sid. To chłopak inny od swoich rówieśników, realizujących łatwe i bezpieczne plany na przyszłość. Sid chodzi swoimi drogami i nie ma zamiaru spełniać oczekiwań rodziców ani nauczycieli. Wyrzucany z kolejnych szkół, dostaje ostatnią szansę na zdanie matury. W nowym liceum poznaje ludzi, którzy wywierają na niego silny wpływ. Dramatyczne losy grupy młodych-gniewnych zmuszają Sida do walki nie tylko o przyjaźń, ale i o miłość swojego życia. Jak wiele będzie w stanie poświęcić, by ocalić bliskichĹ

"Nie zostawiaj mnie" wkrótce w kinach


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 17 września 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca