Chris McKay zajmie się reżyserię filmu "Jonny Quest". Produkcja powstanie na kanwie kreskówki wytwórni Hanna-Barbera z lat 60.
Animowana opowieść przedstawiała przygody nastolatka podróżującego po świecie z ojcem-naukowcem, adoptowanym bratem-Hindusem oraz buldogiem zwanym Bandit.Wcześniej projektem miał sie zajać Robert Rodriguez. W pracach nad fabułą brał udział Terry Rossio, który w swoim artystycznym dorobku ma m.in. trzy części "Piratów z Karaibów". Punktem wyjścia dla twórców był scenariusz, który jakiś czas temu napisał Dan Mazeu.
Nad adaptacją "Jonny'ego Questa" Hollywood myśli już od dawna. W 2009 roku w planach był obraz z Zakiem Efronem w głównej roli, ale projekt upadł po niepowodzeniu finansowym "Speed Racera", który również bazował na starej animowanej serii.
Chris McKay wyreżyserował animację "LEGO Batman: Film".