Film

Chloë Grace Moretz źle się zachowuje

Do sieci trafił polski zwiastun filmu "Złe wychowanie Cameron Post".
Adaptacja jednej z najgłośniejszych powieści młodzieżowych ostatnich lat, autorstwa Emily M. Danforth, której akcja toczy się w latach 90. w Montanie i koncentruje wokół losów tytułowej bohaterki, Cameron Post, nastolatki odkrywającej własny homoseksualizm.

W rolach głównych dwie popularne amerykańskie aktorki młodego pokolenia, Chloë Grace Moretz oraz Sasha Lane, o której głośno zrobiło się po debiucie w filmie "American Honey".

Reżyserką oraz współscenarzystką jest Desiree Akhavan, znana z popularnego serialu "Dziewczyny".

Cameron Post jest nastolatką, która zakochuje się ze wzajemnością w swojej najlepszej przyjaciółce. Kiedy podczas balu zorganizowanego na zakończenie roku szkolnego, chłopak Cameron przyłapuje dziewczyny w niedwuznacznej sytuacji, wybucha skandal.

Opiekunowie postanawiają umieścić Cameron w chrześcijańskim ośrodku "Boża Obietnica" specjalizującym się w "leczeniu" podopiecznych z homoseksualizmu tzw. terapią konwersyjną. Dzięki temu ich orientacja seksualna ma zostać naprostowana.

W ośrodku Cameron poznaje nowych przyjaciół, młodą lesbijkę przedstawiającą się jako Jane Fonda oraz geja znanego jako Czerwony Orzeł. Razem udowadniają światu, że młodość i radość życia nie dają się łatwo ujarzmić.

Reżyserka stara się pokazać, że nawet film o sprawach bolesnych i kontrowersyjnych może poprawić humor i dodać otuchy. Niepisanym mottem filmu jest hasło "Co, jeśli nie możesz stać się jeszcze lepszymN".

Film trafi do kin 25 stycznia.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 9 stycznia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca