Film

Alec Baldwin jeździ samochodem z "Powrotu do przyszłości"

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Framing John DeLorean", którego bohaterem jest twórca samochodu z "Powrotu do przyszłości".
Znany z "Powrotu do przyszłości" wehikuł czasu to tak naprawdę sportowy samochód DeLorean DMC-12, znany powszechnie jako DeLorean, gdyż było to jedyne auto produkowane przez firmę Johna DeLoreana. Urodzony w 1925 roku mężczyzna przez wiele lat pracował w General Motors. Po odejściu z firmy John DeLorean założył własne przedsiębiorstwo z myślą produkcji sportowych aut. Udało mu się skierować do seryjnej produkcji tylko jeden projekt - DeLorean DMC-12. Po dwóch latach firma zbankrutowała, co było tylko początkiem nieszczęść DeLoreana. Wkrótce mężczyzna został aresztowany przez FBI pod zarzutem handlu narkotykami.

DeLorean DMC-12 wpisał się na stałe do historii kina za sprawą "Powrotu do przyszłości" z 1985 roku. Sam John DeLorean podziękował reżyserowi filmu Robertowi Zemeckisowi za uwiecznienie samochodu w produkcji z Michaelem J. Foksem.

"Framing John DeLorean" to połączenie filmu biograficznego i dokumentalnego. W części fabularnej w roli głównej jako John DeLorean występuje Alec Baldwin. Jego żonę gra Morena Baccarin. W filmie grają także Josh Charles, Dean Winters, Michael Rispoli, Jason Jones, Dana Ashbrook, Josh Cooke oraz Sean Cullen. Zareżyserię odpowiadają Don Argott oraz Sheena M. Joyce.

Do kin w USA film trafi 7 czerwca.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 6 marca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca