Film

Matt Smith jest Charlesem Mansonem

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Charlie Says" o przywódcy sekty i zabójcy, Charlesie Mansonie.
Dramat opowiada o trzech kobietach skazanych na śmierć w sprawie Charlesa Mansona. Wyrok uchylono i zmieniono na dożywocie.

Matt Smith portretuje Charlesa Mansona. Ponadto w obrazie grają Hannah Murray ("Gra o tron"), Odessa Young ("Assassination Nation"), Marianne Rendon ("Oszuści"), Carla Gugino ("Sin City: Miasto grzechu") i Kaylie Carter ("Bezbożnicy").

Mary Harron ("American Psycho") stanęła za kamerą. Napisała też scenariusz razem z Guinevere Turner ("American Psycho"). Podstawą były książki "The Family" Eda Sandersa i "The Long Prison Journey of Leslie Van Houten" Karlene Faith.

Jest to jeden z trzech filmów opowiadających o zabójstwach popełnionych przez Charlesa Mansona i jego sektę. Nad jednym pracuje Quentin Tarantino, w drugim, "The Haunting of Sharon Tate", w roli tytułowej wystąpi Hilary Duff.

W założonej przez Charlesa Mansona sekcie "Rodzina" członkowie mordowali na jego rozkaz. To właśnie oni za namową swojego guru w 1969 roku dokonali mordu na będącej w 9. miesiącu ciąży, 26-letniej Sharon Tate, żonie Romana Polańskiego. Łącznie zabili 9 osób. Zarówno Manson jak i członkowie sekty zostali złapani i skazani na dożywocie.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 12 marca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca