Film

Florence Pugh przeciwniczką Scarlett Johansson

Florence Pugh zagra w filmie "Czarna Wdowa" ze Scarlett Johansson w roli głównej.
Florence Pugh sportretuje prawdopodobnie Yelenę Belovą, która jako przeciwniczka Czarnej Wdowy pojawiła się w komiksach w latach 90.

O obrazie poświęconym jednej z superbohaterek mówi się od kilku lat. Niedawno wybrano reżyser, którą została Cate Shortland mająca na koncie filmy "Lore" oraz "Berlin Syndrome".

Nad scenariuszem pracował wcześniej Jac Schaeffer. Teraz tekstem zajmuje się Ned Benson, który ma na koncie serię "Zniknięcie Eleanor Rigby".

Przypomnijmy, że pod pseudonimem Czarna Wdowa (Black Widow) ukrywa się kobieta-szpieg, Natasza Romanowa. Po raz pierwszy pojawiła się w 1964 roku jako przeciwniczka Iron Mana. Choć walkę z superbohaterem przegrała, spodobała się na tyle, iż pojawiły się zeszyty poświęcone tylko jej. Zwana również Pajęczycą, największe triumfy święciła w latach 70. Scarlett Johansson zagrała ją po raz pierwszy w obrazie "Iron Man 2". W kwietniu superbohaterkę, znów portretowaną przez Johansson, będzie można ponownie podziwiać w filmie "Avengers: Wojna bez granic".

Florence Pugh zagrała niedawno w serialu "Mała doboszka".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 19 marca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca