Film

"Dumbo" poleciał na szczyt box office

Nowy film Tima Burtona, "Dumbo", znalazł się na szczycie box office w Stanach Zjednoczonych.
"Dumbo" to historia słonika cyrkowego o nienaturalnie wielkich uszach. Dumbo dzięki przyjaciółce - myszce - pokonuje swoje kompleksy i uczy się wiary w siebie. Colin Farrell gra byłego cyrkowca, Holta Farriera, którego życie całkowicie się zmienia, kiedy po powrocie z wojny zostaje zatrudniony przez właściciela cyrku (Danny DeVito) jako opiekun nowo narodzonego słonika z olbrzymimi uszami. Cyrkowi niezbyt się powodzi, ale kiedy dzieci Holta, odkrywają, że słonik potrafi latać, biznesmen V.A. Vandevere (Michael Keaton) oraz akrobatka Colette (Eva Green) starają się zrobić ze zwierzaka gwiazdę. W filmie grają również DeObia Oparei, Joseph Gatt i Alan Arkin. Produkcja w trzy dni przyniosła zysk 45 milionów dolarów.

Druga nowość tego weekendu to film "Unplanned" poruszający problem aborcji. Kontrowersyjny temat wzbudzający cięgle gorące dyskusje przyciągnął do kin spora liczbę widzów co pozwoliło na zysk w postaci 6 milionów dolarów. W filmie grają Ashley Bratcher, Brooks Ryan oraz Robia Scott.

Ostatnia nowość to komedia "The Beach Bum". Bohaterem opowieści jest Moondog (Matthew McConaughey), pełen uroku buntownik i łotr, który żyje pełnią życia. Na ekranie śledzić będziemy jego nierzadko zabawne perypetie. Isla Fisher gra żonę Moondoga. Zac Effron wciela się w mężczyznę imieniem Flicker, którego Moondog poznaje podczas jednej ze swych przygód. W obsadzie znaleźli się również Jonah Hill, Martin Lawrence, Bria Vinaite, Chad Mountain, Ricky Diaz, Jimmy Buffet oraz Snoop Dogg. Produkcja przyniosła blisko 2 miliony dolarów.

Oto Top 10:
1. "Dumbo" - 45 mln dolarów
2. "To my" - 33,6 mln dolarów
3. "Kapitan Marvel" - 20,5 mln dolarów
4. "Five Feet Apart" - 6,3 mln dolarów
5. "Unplanned" - 6,1 mln dolarów
6. "Kraina cudów" - 4,9 mln dolarów
7. "Jak wytresować smoka 3" - 6,5 mln dolarów
8. "Hotel Mumbai" - 3,2 mln dolarów
9. "A Madea Family Funeral" - 2,7 mln dolarów
10. "The Beach Bum" - 1,8 mln dolarów

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 1 kwietnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca