Film

Karolina Gorczyca i Piotr Stramowski w serialu "Ultraviolet"

Trwają zdjęcia do 2. sezonu serialu "Ultraviolet". Do obsady dołączyli Karolina Gorczyca i Piotr Stramowski.
Pracę na planie rozpoczęli Marta Nieradkiewicz, Sebastian Fabijański, Paulina i Karolina Chapko, Viet Anh Do, Magdalena Czerwińska, Michał Żurawski, Agata Kulesza i Bartłomiej Topa. Do obsady dołączyli również Karolina Gorczyca i Piotr Stramowski.

Marta Nieradkiewicz ponownie wciela się w Olę Serafin, która rozwiązuje sprawy trudnych do wyjaśnienia przestępstw. Sebastian Fabijański gra policjanta Michała Holendra. W blogerki modowe, Reginę i Dorotę, wcielają się siostry Paulina i Karolina Chapko. Viet Anh Do gra Piasta, należącego do grupy Ultraviolet. Magdalena Czerwińska to serialowa detektyw Beata Misiak. Założyciela Ultravioletu gra Michał Żurawski. W 2. sezonie Ultravioletu widzowie ponownie zobaczą Agatę Kuleszę jako matkę głównej bohaterki i Bartłomieja Topę jako komendanta łódzkiej policji.

Do obsady dołączyli także Karolina Gorczyca i Piotr Stramowski. Gorczyca wciela się w Ilonę, bratową serialowej Oli. Piotr Stramowski gra Kubę, policjanta z łódzkiego wydziału zabójstw i terroru kryminalnego.

"Ultraviolet" opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Rozpoczyna współpracę z grupą Ultraviolet, internetową społecznością detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja.

W drugim sezonie "Ultravioletu", Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste.

Pierwszy sezon "Ultravioletu" premierę miał w październiku 2017 roku w AXN. W sierpniu 2018 roku zadebiutował również w serwisie Netflix.

Premiera serialu odbędzie się jesienią w AXN.
Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 7 czerwca 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca