Film

Sebastian Fabijański i Tomasz Schuchardt w "Psach 3"

Sebastian Fabijański i Tomasz Schuchardt dołączyli do obsady filmu "Psy 3. W imię zasad".
Rośnie w siłę obsada filmu "Psy 3. W imię zasad" w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego. Do ujawnionych dotychczas aktorów Bogusława Lindy, Cezarego Pazury i Marcina Dorocińskiego dołączyli Sebastian Fabijański i Tomasz Schuchardt.

- "Psy" i "Psy 2" to filmy legendarne - mówi Tomasz Schuchardt. - Podobnie jak tysiące widzów jestem wygłodniały ich kontynuacji. Po lekturze scenariusza wiem, że jest naprawdę dobrze i warto na nią czekać.

- Widzowie mogą spodziewać się dokładnie tego, co "Psy" zaoferowały im 25 lat temu - dodaje Sebastian Fabijański. - Historia ma westernowy klimat, a jej finał będzie efektowny. W tym filmie nie ma grzecznych chłopców.

W rolach Franza Maurera i Waldka "Nowego" Morawca ponownie zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę. Partnerują im: Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański i Tomasz Schuchardt.

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku... nie robił nicJ Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywaćT Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko.

Obraz trafi na ekrany kin 17 stycznia 2020 roku.

źródło: megafon.pl
przysłano: 7 sierpnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca