Film

Universal Pictures rezygnuje z kontrowersyjnego filmu "The Hunt"

Wytwórnia Universal Pictures zdecydowała o wycofaniu z dystrybucji filmu "The Hunt".
Film, który miał trafić do kin 27 września wzbudzał kontrowersje ze względu na temat. Po strzelaninach w El Paso w Teksasie i w Dayton w stanie Ohio prezydent Donald Trump wskazywał na film "The Hunt" jako jeden z przejawów nieodpowiedzialności Hollywood.

- Chociaż Universal Pictures wstrzymało kampanię marketingową "The Hunt", po przemyśleniu, studio postanowiło anulować plany wydania filmu - napisano w oświadczeniu. - Wspieramy naszych filmowców i będziemy nadal dystrybuować filmy we współpracy z odważnymi i wizjonerskimi twórcami, takimi jak ci związani z tym satyrycznym thrillerem społecznym "The Hunt", ale rozumiemy, że teraz nie jest właściwy czas na wydanie tego filmu.

Dwunastu nieznajomych budzi się na polanie. Nie wiedzą, gdzie się znajdują, ani jak tam dotarli. Nie wiedzą, że zostali wybrani w ściśle określonym celu. Ktoś będzie na nich polował. Elitarna grupa zbiera się po raz pierwszy w oddalonej posiadłości by polować na ludzi dla sportu. Plan milionerów legnie w gruzach gdy jedna ofiar, Crystal (Betty Gilpin) okaż się znać zasady polowania lepiej niż polujący. Dziewczyna zacznie zabijać oprawców, próbując dotrzeć to tajemniczej kobiety (Hilary Swank) stojącej w centrum wydarzeń.

W filmie wystąpili Hilary Swank, Betty Gilpin, Ike Barinholtz, Justin Hartley i Emma Roberts

Za film odpowiada Jason Blum, który ma na koncie produkcję filmów "Uciekaj!" czy "Noc oczyszczenia". Scenariusz napisał Damon Lindelof i Nick Cuse. Film wyreżyserował Craig Zobel.


źródło: megafon.pl
przysłano: 11 sierpnia 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca