Film

Joker z rekordem świata

"Joker" stał się najbardziej dochodowym filmem przeznaczonym dla dorosłych.
"Joker" zdetronizował "Deadpoola", co oczywiście nie mogło obyć się bez specyficznych gratulacji od Pyskatego Antybohatera. Na koncie Ryana Reynoldsa pojawił się plakat filmu z dopisanym jednym adekwatnym epitetem.

Już w piątek "Joker" osiągnął dochód 788 milionów dolarów na świecie bijąc wcześniejszy rekord 783 milionów. Według szacunkowych danych po weekendzie film z Joaquinem Phoeniksem powinien mieć na świecie dochód 825 milionów dolarów.

"Joker" to opowieść o tym jak z miernego komika Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) stał się Jokerem terroryzującym Gotham City. Zazie Beetz sportretowała samotną matkę, która wzbudza zainteresowanie Jokera. Robert De Niro wciela się w gospodarza telewizyjnego talk showu, który sprawi, że główny bohater wejdzie na drogę zbrodni. Frances Conroy gra Penny, matkę Jokera. Marc Maron wciela się w pracownika telewizji zajmującego się wyszukiwaniem gości dla programu prowadzonego przez postać Roberta De Niro. Uda mu się zaprosić do telewizji Jokera. Brett Cullen gra Thomasa Wayne'a.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 27 pazdziernika 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca