Film

Nie będzie "Gry o tron" z Naomi Watts

Stacja HBO zrezygnowała z realizacji spin-offu "Gry o tron" z Naomi Watts w jednej z głównych ról.
Po nakręceniu pilota stacja zrezygnowała z dalszej produkcji. Poza tym, że nowy cykl miał rozgrywać się setki lat przed wydarzeniami z "Gry o tron" niewiele było wiadomo na temat fabuły. W głównych rolach mieli pojawić się Naomi Watts, Josh Whitehouse, Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower i Sheila Atim.

HBO nadal pracuje nad prequelem "Gry o tron", który opowie historę rodziny Targaryenów. Produkcja będzie osnuta na motywach, które pojawiły się w wydanej w 2018 roku książce "Ogień i krew" George'a R.R. Martina. Akcja toczy się w świecie znanym z "Gry o tron" rozpoczynając się około trzystu lat przed akcją cyklu powieści. Książka ma formę królewskiej kroniki opisujące panowanie rodu Targaryen od czasu, w którym Aegon I Zdobywca podbił Westeros, aż do śmierci Viserysa I. Najważniejszą postacią "Gry o tron" z rodu Targaryenów była oczywiście Daenerys Targaryen (Emilia Clarke).

George R.R. Martin twierdził, że poza już ogłoszonymi prequelami "Gry o tron" trwają pracę jeszcze nad dwoma innymi cyklami z innymi postaciami i rozgrywającymi się w rożnych czasach.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 29 pazdziernika 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca