Film

Shia LaBeouf złodziejaszkiem o wielkim sercu

W sieci pojawił się zwiastun komedii "Sokół z masłem orzechowym" z Shią LaBeoufem i Dakotą Johnson.
Shia LaBeouf, Dakota Johnson oraz aktorskie objawienie sezonu Zack Gottsagen w zdecydowanie najlepszym feel-good movie tego roku, który podbił serca widzów i amerykańskich krytyków. Ciepła i pełna wzruszeń komedia, w której dwóch, pozornie skrajnie niepasujących do siebie bohaterów zostaje najlepszymi przyjaciółmi zdobyła już dziesiątki wyróżnień na festiwalach filmowych, w tym nagrodę publiczności na SXSW Film Festival.

Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie - chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który wbrew wszystkiemu i wszystkim decyduje się mu pomóc. Zak i Tyler wyruszają w pełną przygód podróż, która stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.

Siłą napędową tego czarującego od pierwszych chwil filmu są aktorzy: Shia LaBeouf i Zack Gottsagen. To z myślą o tym drugim Tyler Nilson i Michael Schwartz napisali scenariusz "Sokoła z masłem orzechowym". Trio poznało się w 2011 roku na obozie integracyjnym.

- Dostrzegłem, że Zack jest wspaniały i wyjątkowy - wspomina ich spotkanie Tyler Nilson.

Charyzmatyczny i obdarzony wewnętrznym ciepłem Zack Gottsagen ujął także swojego ekranowego partnera, Shię LaBeoufa, gwiazdora hollywoodzkich produkcji pokroju "Transformers" czy "Furia", ale też niekonwencjonalnych projektów artystycznych jak np. #ALONETOGETHER.

- Każdy, kto przebywa z Zackiem, zmienia się pod jego wpływem - podkreśla aktor i dodaje, że sam stał się dzięki niemu bardziej wrażliwy i czuły. - Wychowałem się na Nirvanie i Simpsonach. Mam w sobie jakiś cyniczny gen, który przyćmiewa naiwną, milutką część mnie. Zack to przełamał, zmiękczył mnie.

Rolę Shii LaBeoufa w filmie widzowie i krytycy okrzyknęli zgodnie jako rewelacyjną i jedną z najlepszych w jego karierze. Na ekranie u boku LaBeoufa i Gottsagena zobaczymy Dakotę Johnson, znaną m.in. z "Pięćdziesięciu twarzy Greya", "Nienasyconych" i "Suspirii".

"The Peanut Butter Falcon", czyli "Sokół z masłem orzechowym" w kinach już od 3 stycznia 2020.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 21 listopada 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca