Film

Michał Koterski, Barbara-Kurdej-Szatan i Joanna Liszowska bawią się na całego

28 lutego na ekrany kin wejdą "Swingersi" - nieprzyzwoicie śmieszna komedia o miłosnych manewrach.
Ilona Ostrowska, Barbara-Kurdej-Szatan, Joanna Liszowska, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński zdradzą kto jest prawdziwym tygrysem miłości, a kto marzy o karierze i seksie w wielkim mieście. Przygotujcie się na najbardziej zakręconą komedię tego roku. Louis de Fun`es na pewno byłby dumny z filmowego Fabiana.

Dorota (Ilona Ostrowska) jest księgową, której życie erotyczne jest nudniejsze niż jej praca. Wydaje się to niemożliwe, ale jej mąż Andrzej jest bliski uzyskania tytułu antykochanka roku. Dorota nie chce stracić najlepszych lat, siedząc z pączkami na kanapie w domu. Bierze sprawy w swoje ręce i serwuje wszystkim w jeden wieczór tyle doznań, ile nie mieli w całym swoim życiu. Pytanie tylko, czy bilans miłosnych zmagań wyjdzie wszystkim na plus.

Bartek (Antoni Królikowski) wie, że do serca i łóżka prowadzi tylko jedna droga - przez afrodyzjaki łechczące kubki smakowe. Wykwintne dania nie mają przed nim tajemnic. On sam jednak ukrywa kilka pikantnych szczegółów ze swojego życia. Czy uda mu się odnaleźć prawdziwe szczęście i miłość, na którą czeka


Iwona (Joanna Liszowska) marzy o wielkiej karierze. Czerwony dywan, błysk fleszy i miliony kochających ją fanów są w zasięgu ręki, ale musiałaby przekroczyć jedną, wydawałoby się nieprzekraczalną granicę. Na pomysł o swingowaniu wpada jej partner Fabian. To, co początkowo było jedynie żartem, szybko wymknie się spod kontroli. Czy ich związek wytrzyma taką próbę


Andrzej (Krzysztof Czeczot) jest nauczycielem, któremu ewidentnie przydałyby się korepetycje. Zapomniał, że o związek trzeba dbać i że ogień niepodsycany wygaśnie zawsze - w każdej sypialni. Jak poradzi sobie w sytuacji, kiedy potencjalna kochanka sama pojawi się w drzwiach Co zrobi Dorota, gdy się zorientuje, że jej partner bawi się lepiej, niż się spodziewała


Silny, męski, wrażliwy i romantyczny - poznajcie Cezarego (Tomasz Oświeciński). To chodzący ideał. Ma tylko jeden "mały" problem, który mocno doskwiera mu w (po) życiu. Jakie tajemnice skrywa Co go kręci, a co zachwyca Dlaczego spotkanie z Sylwią dosłownie zetnie go z nóg Szybko okaże się, że Cezary ma więcej czułych punktów, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać.

Nikt nie kocha tak jak on. A najbardziej kocha samego siebie. Fabian (Michał Koterski) to prawdziwy tygrys miłości, który podczas miłosnych polowań nie ma sobie równych. Spytajcie jego followersów - dla ich lajków przekroczy każdą granicę. Jak daleko się posunie, żeby zadowolić swoich fanów


Sylwia (Barbara Kurdej-Szatan) ma dość facetów, którzy mamią i ściemniają. Wszyscy są tacy sami. Na początku szarmanccy i czarujący, a potem okazuje się, że tak naprawdę są "zajęci". Choć ma pecha, to nie ustaje w poszukiwaniach swojej drugiej połówki, bo głęboko wierzy w to, że każdy ma na świecie osobę, która jest mu przeznaczona. Sylwia zrobi wszystko, aby dać szczęściu szansę. Nawet jeśli wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że powinna się trzymać od nowego obiektu westchnień z daleka.

Nuda i rutyna w związku Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego "raz w miesiącu" Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów.

Dorota (Ilona Ostrowska) marzy o namiętności jak w "Pięćdziesięciu twarzach Greya", ale jej partner Andrzej (Krzysztof Czeczot) zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli.
Idealna para z show-biznesu - Iwona i Fabian (Joanna Liszowska i Michał Koterski) - w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę.
Sylwia, Bartek i Cezary (Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński) przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża.
Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach.

W rolach głównych: Ilona Ostrowska, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński.

"Swingersi" od 28 lutego w kinach.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 29 stycznia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca