Film

W rolach głównych Mark Ruffalo i Mark Ruffalo

W sieci pojawił się nowy zwiastun miniserialu autorstwa Dereka Cianfrance'a "To wiem na pewno".
Serial "To wiem na pewno" to ekranizacja powieści o tym samym tytule, która znalazła się na liście bestsellerów dziennika "New York Times". To opowieść o życiu dwóch braci bliźniaków, w rolę których wciela się Mark Ruffalo.

"To wiem na pewno", sześcioodcinkowy miniserial obyczajowy produkcji HBO, jest rodzinną sagą przedstawiającą dwie równoległe historie życia braci bliźniaków naznaczone zdradą, poświęceniem i wybaczeniem. Losy Dominicka i Thomasa śledzimy na różnych etapach ich życia. Poznajemy ich w czasach dla nich współczesnych, na początku lat 90. XX wieku, kiedy obaj bracia osiągają wiek średni, ale wracamy też do przeszłości w scenach pokazujących młodość i dzieciństwo.

Reżyserem i scenarzystą serialu "To wiem na pewno" jest Derek Cianfrance. W roli głównej w produkcji zobaczymy Marka Ruffalo, który pełnił także obowiązki producenta.

W pozostałych rolach występują: Melissa Leo jako Ma, matka Dominicka i Thomasa, Rosie O´Donnell jako Lisa Sheffer, pracowniczka socjalna, Archie Panjabi jako dr Patel, psycholog Thomasa, Imogen Poots jako Joy Hanks, dziewczyna Dominicka, John Procaccino jako Ray Birdsey, ojczym Dominicka i Thomasa, Rob Huebel jako Leo, najbliższy przyjaciel Dominicka, Philip Ettinger w podwójnej roli jako młodzi bracia bliźniacy Dominick i Thomas Birdsey, Aisling Franciosi jako młoda Dessa Constantine, Michael Greyeyes jako Ralph Drinkwater, kolega z klasy z dawnych lat Dominicka i Thomasa, którego losy po latach znowu krzyżują się Dominickiem, Guillermo Diaz jako sierżant Mercado, Marcello Fonte jako Domenico Onofrio Tempesta, cioteczny dziadek Dominicka i Thomasa z Sycylii, Bruce Greenwood jako dr Hume, przewodniczący rady Hatch Forensic Institute, Brian Goodman jako starszy policjant Al, Juliette Lewis jako Nedra Frank, zaabsorbowana sobą studentka zatrudniona przez Dominicka, oraz Kathryn Hahn jako Dessa Constantine, była żona Dominicka.

Premiera serialu "To wiem na pewno" odbędzie się w HBO i HBO GO 28 kwietnia.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 20 marca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca