Film

Koszmarne oceny filmu "Ostatni skok w historii USA"

Najnowsza produkcja Netfliksa, "Ostatni skok w historii USA", została wręcz zmiażdżona przez krytyków.
Na popularnym serwisie rankingowym Rotten Tomatoes film ma wśród recenzentów 0% polubień w 100% skali. Nieco bardziej przychylnie na obraz "Ostatni skok w historii USA" spojrzeli widzowie, którzy dali 23-procentową akceptację.

Wynik 0% wcześniej osiągnęły filmy "Gotti" oraz "Pola Londynu".

"Ostatni skok w historii USA" oparty jest na wydanej przez Radical Publishing powieści graficznej "The Last Days of American Crime", której autorami są Rick Remender i Greg Tocchini. Reżyserem tego thrillera jest Olivier Megaton, a scenarzystą Karl Gajdusek.

Rząd amerykański chce ostatecznie rozprawić się z terrorystami i kryminalistami. W tym celu planuje wyemitować specjalny sygnał, który uniemożliwi ludziom popełnianie przestępstw. Graham Bricke (Édgar Ramírez), zawodowy złodziej, który wciąż czeka na swoją szansę, łączy siły z synem słynnego gangstera, Kevinem Cashem (Michael Pitt) i działającą w podziemiu hakerką Shelby Dupree (Anna Brewster). Czy tej trójce uda się dokonać skoku stulecia i popełnić ostatnie przestępstwo w historii USA? W filmie gra też Sharlto Copley.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 9 czerwca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca