Film

Tom Hanks apeluje: "Nie bądź pindą, noś maseczki"

Wykorzystując promocję swojego najnowszego filmu, Tom Hanks postanowił odnieść się również do obecnego zagrożenia pandemicznego i w ciekawych słowach zaapelował m.in. o noszenie maseczek.
Popularny aktor i jego żona Rita Wilson zostali zarażeni koronawirusem w marcu, szczególnie kobieta źle zniosła chorobę i jej efekty uboczne. Nic dziwnego, że Hanks ma dość szczególny stosunek do postępowania innych ludzi w trakcie obecnej pandemii.

- Tak naprawdę są tylko trzy rzeczy, które możemy zrobić, aby doczekać jutra: nosić maseczkę, zachować dystans społeczny, myć ręce - zauważył gwiazdor takich filmów, jak choćby "Forrest Gump", "Szeregowiec Ryan" czy "Kod da Vinci".

Do osób, które ignorują noszenie maseczek, Hanks wystosował bardziej dosadne przesłanie: "Nie bądź pindą, zrób, co do ciebie należy. To bardzo proste. Jeśli prowadzisz samochód, nie jedziesz za szybko, używasz kierunkowskazu i unikasz uderzania w pieszych. Mój Boże, to po prostu zdrowy rozsądek".

Przypomnijmy, że najnowszym filmem z Tomem Hanksem w roli głównej będzie wojenny dramat "Misja Greyhound", dostępny w USA na Apple TV+ już od 10 lipca.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 2 lipca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca