Film

"Gwiezdne wojny" w HBO Go

Na fanów "Gwiezdnych wojen" od jutra czeka wakacyjna niespodzianka. Do HBO Go dodane zostaną filmy z kultowej sagi. Kolejne tytuły pojawiać się będą w serwisie co piątek, począwszy od 17 lipca.
Co tydzień w wakacyjne piątki, zaczynając od 17 lipca, do biblioteki HBO Go dodawane będą kolejne filmy z serii "Gwiezdne wojny". W pierwszym tygodniu użytkownicy serwisu będą mogli zobaczyć przede wszystkim trylogię prequeli, czyli filmów: "Gwiezdne wojny: Mroczne widmo", "Gwiezdne wojny: Atak klonów" oraz "Gwiezdne wojny: Zemsta Sithów".

Tydzień później dodana zostanie m.in. oryginalna trylogia George'a Lucasa nakręcona w latach 70. i 80., czyli: "Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja", "Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje" oraz "Gwiezdne wojny: Powrót Jedi".

Filmy z ostatniej trylogii, składającej się z sequeli oryginalnych części, "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" oraz "Gwiezdne wojny: Skywalker". Odrodzenie pojawią się w HBO Go w ostatnim piątek lipca i pierwszy piątek sierpnia.

Poza trzema trylogiami do serwisu dodane zostaną także inne filmy, które powstały w ramach uzupełniania uniwersum "Gwiezdnych wojen". Cała kolekcja dostępna będzie w HBO Go od 7 sierpnia. Sposobów oglądania sagi jest podobno kilka, wybór pozostawiamy widzom.

Szczegółowy harmonogram premier filmów z serii "Gwiezdne wojny" w HBO Go.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 16 lipca 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca