Film

HBO nakręci serial na postawie "Hejtera"

HBO zrealizuje serial oparty na polskim obrazie "Sala samobójców. Hejter" Jana Komasy.
Reżyser Jan Komasa i scenarzysta Mateusz Pacewicz polskiego przeboju pełnić będą role producentów wykonawczych cyklu. Podobnie jak Wojciech Kabarowski i Jerzy Kapuściński z Naima Film, czyli producenci filmu, a także Dan Farah z Farah Films i Roy Lee z Vertigo. Oznacza to, że serialowy "Hejter" będzie międzynarodową produkcją. Inne szczegóły na razie nie są znane.

"Sala Samobójców. Hejter" to druga część nagrodzonego Srebrnymi Lwami wielkiego przeboju z 2011 roku. Tym razem Jan Komasa stworzył cyber-thriller - współczesną wersja "Romea i Julii", w której miłość przeradza się w hejt. To świeże spojrzenie na mroczną stronę mediów społecznościowych i refleksja nad zagrożeniami, jakie niesie ze sobą hejt.

W roli głównej wystąpił znany z serialu "Druga szansa" i programu "Ameryka Express", Maciej Musiałowski. W obsadzie znaleźli się również: Agata Kulesza ("Zimna wojna") znana m.in. z pierwszej "Sali Samobójców", a także Maciej Stuhr ("Belfer"), Vanessa Aleksander ("Wojenne dziewczyny"), Julia Wieniawa ("Kobiety mafii"), Danuta Stenka ("Planeta singli"), Jacek Koman ("Prokurator") czy Adam Gradowski ("Belfer 2").

Film "Sala samobójców. Hejter", który otrzymał główną nagrodę dla filmów zagranicznych na Tribeca Film Festival, został kupiony przez Netfliksa i w lipcu 2020 roku trafił na platformę.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 sierpnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca