Film

Reżyser Bonda nakręci opowieść o "Mighty Eighth"

Cary Joji Fukunaga, reżyser najnowszego filmu z Jamesem Bondem - "Nie czas umierać", stanie za kamerą serialu "Masters of The Air". Całość wyprodukują m.in. Steven Spielberg i Tom Hanks.
Panowie mają już dwie wspólnie zrealizowane serialowe produkcje o II wojnie światowej: "Kampanię braci" i "Pacyfik". Obie powstały dla telewizji HBO, także dla niej miał zostać zrealizowany cykl oparty na wydanej w 2006 roku książce "Masters of The Air: America's Bomber Boys Who Fought The Air War Against Nazi Germany" autorstwa Donalda L. Millera. To opowieść o lotnikach służących w brytyjskiej eskadrze zwanej "Mighty Eighth", której w powietrzu przyszło dokonać wielu chwalebnych czynów w walce z nazistami. Współpraca producenckiego duetu z HBO jednak nie wypaliła, co skrzętnie wykorzystała platforma Apple TV+.

Show liczyć będzie 10 odcinków, trzy pierwsze wyreżyseruje Cary Joji Fukunaga. Twórca znany jest również z serii "Detektyw" i "Maniac".

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
toms
toms 9 pazdziernika 2020, 11:10
Książka "Władcy Przestworzy" Donalda L. Millera na podstawie, której powstaje film jest dostępna na rynku polskim. W 2017 roku wydała ją Replika . śmiało mogę polecić replika.eu/tytul/wladcy-przestworzy-amerykanscy-lo…
źródło: megafon.pl
przysłano: 8 pazdziernika 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca